Add Listing
  • You have no bookmark.

Your Wishlist : 0 listings

Sign In

Description

Zyra jone ligjore ne Tirane, ka përfaqësuar me sukses klientët me vite te tera. Avokatët tanë kanë përvojë eksperience ne fusha te ndryshme ligjore. Kontaktoni sot zyrat e avokatise tona ne Tirane dhe përfitoni nga konsultimi për të marrë përgjigje për sfidat tuaja ligjore. Në studion tone ligjore, në Tiran, avokatët tanë kanë asistuar klientët me ligjin penal, ligjin e familjes dhe dëmtimet personale per vite me rradhe duke rritur pervojen e tyre. Nëse jeni arrestuar, keni të bëni me një divorc ose çështje tjetër të së drejtës familjare, ose ju keni pasur probleme te tjera, avokatët tanë mund të japin përfaqësimin me përvojë, të kujdesshëm që ju meritoni. Mësoni më shumë informacion mbi avokatët tanë duke klikuar në lidhjet e profilit më poshtë. Ne kemi ndërtuar një reputacion të fortë për shërbimin e përkushtuar që u ofrojmë klientëve tanë dhe komunitetit tonë. Më shumë informacion në lidhje me avokatët tanë mund të gjenden në lidhjet më poshtë.

Available Dates

Add Review

Your email is safe with us.
Quality
Location
Price
Service
5.0 Your Score
Add Photos

Working Hours

Now Open UTC + 0
  • Monday Open all day
  • Tuesday Open all day
  • Wednesday Open all day
  • Thursday Open all day
  • Friday Open all day
  • Saturday Open all day
  • Sunday Open all day
0
Close

Your cart

No products in the cart.